ASC Gallia Weitbruch Basket

Championnat

Ve 27/05 - 20H30 : SM2 103-67 Schweighouse/O.
Sa 27/05 - 20H30 : Vendenheim 88-58 SM3
Sa 27/05 - 20H30 : CO Haguenau 65-48 SF1
Sa 27/05 - 16H15 : Vendenheim 52-92 CM1
Sa 27/05 - 17H00 : SIG2 71-33 BM
Sa 27/05 - 16H45 : Vosges du Nord 26-24 PM1
Di 28/05 - 14H30 : SF2 41-62 Wolfisheim
Di 28/05 - 14H30 : Hattmatt2 61-66 SM4

Sa 20/05 - 14H00 : PM1 36-28 Morschwiller
Sa 20/05 - 15H30 : BM 38-99 BCGO2
Sa 20/05 - 17H30 : CM1 124-48 Electricité
Sa 20/05 - 18H00 : Holtzheim 71-76 SF1
Di 21/05 - 10H30 : SM4 102-78 Brumath2
Di 21/05 - 16H30 : SM3 78-63 Bitche
Di 21/05 - 15H30 : Bitche 68-53 SF2
Di 21/05 - 16H15 : Hindisheim 61-95 SM2

Sa 13/05 - 16H45 : Strasbourg Libellules 53-93 CM1
Sa 13/05 - 16H30 : Ostwald 92-33 BM
Sa 13/05 - 14H30 : Bischwiller - PM1
Di 14/05 - 14H30 : SF2 68-53 Alsace Bossue
Di 14/05 - 16H30 : SM2 60-89 Lingolsheim
Di 14/05 - 17H30 : Souffelweyersheim 57-42 SF1
Di 14/05 - 17H30 : Kochersberg 62-60 SM3

Sa 06/05 - 15H45 : Keskastel 40-30 PM1
Sa 06/05 - 18H30 : Strasbourg Libellules2 52-44 SF1
Sa 06/05 - 20H30 : Drusenheim 52-56 SM4
Di 07/05 - 10H30 : CM1 97-58 Schaeffersheim
Di 07/05 - 14H30 : SF2 46-42 Saverne TSJ
Di 07/05 - 16H30 : SM2 78-73 WOSB2
Di 07/05 - 13H30 : Schweighouse/O. 63-23 BM
Di 07/05 - 17H15 : Morschwiller 59-67 SM3

Sa 29/04 - 14H00 : PM1 31-45 Schirrhein
Sa 29/04 - 15H30 : Erstein2 64-24 BM
Sa 29/04 - 18H30 : SF1 67-41 Weyersheim
Sa 29/04 - 18H45 : Mundolsheim 28-113 CM1
Di 30/04 - 10H30 : SM4 83-64 La Wantzenau 2
Di 30/04 - 16H30 : SM3 82-72 Schiltigheim SU 2
Di 30/04 - 15H30 : Strasbourg JSK 59-46 SF2

Sa 08/04 - 20H00 : SM1 93-70 ASL Dessenheim

Sa 15/04 - 20H00 : DA Dijon 21 64-47 SM1

Sa 01/04 - 20H00 : CSSL Rixheim 70-61 SM1
Sa 01/04 - 20H15 : Bischwiller2 62-61 SM4
Sa 01/04 - 18H15 : Bischwiller 76-56 SM3
Sa 01/04 - 18H30 : Furdenheim 59-89 CM1
Di 02/04 - 14H30 : SF2 55-49 Kriegsheim R.
Di 02/04 - 16H30 : SM2 116-49 Rosheim
Di 02/04 - 16H30 : Brumath2 26-70 SF1
Di 02/04 - 09H00 : BCGO2 34-15 PM1
Di 02/04 - 10H30 : Furdenheim 49-19 BM

Sa 25/03 - 14H00 : PM1 - Wissembourg
Sa 25/03 - 15H30 : BM - Holtzheim
Sa 25/03 - 17H30 : CM1 - Duttlenheim

Sa 18/03 - 13H30 : PM1 22-34 Vosges du Nord
Sa 18/03 - 15H00 : BM 33-55 SIG 2
Sa 18/03 - 17H00 : CM1 89-45 Vendenheim
Sa 18/03 - 19H00 : SF1 60-68 Schirrhein 2
Sa 18/03 - 18H15 : Phalsbourg2 93-62 SF2
Sa 18/03 - 20H00 : ASC St Apollinaire 96-79 SM1
Sa 18/03 - 20H30 : Schiltigheim SU 76-63 SM2
Di 19/03 - 10H30 : SM4 105-36 N/Schaeffolsheim
Di 19/03 - 10H30 : JM 68-65 St Joseph
Di 19/03 - 16H30 : SM3 87-66 Schirrhein 2

Ve 10/03 - 20H30 : Furdenheim4 69-61 SF1
Sa 11/03 - 20H00 : SM1 76-87 Grand Besançon 25
Sa 11/03 - 13H30 : Morschwiller 14-47 PM1
Sa 11/03 - 15H30 : BCGO2 74-31 BM
Sa 11/03 - 15H30 : Strasbourg Electricité 47-87 CM1
Sa 11/03 - 20H30 : Eschbach-Walbourg 2 65-62 SM4
Di 12/03 - 14H30 : SF2 69-75 Furdenheim5
Di 12/03 - 16H30 : SM2 61-58 Eschbach-Walbourg
Di 12/03 - 17H30 : Furdenheim3 67-72 SM3

Sa 04/03 - 13H30 : PM1 30-56 Bischwiller
Sa 04/03 - 15H00 : CM1 120-66 Strasbourg Libellules
Sa 04/03 - 17H00 : SF1 64-40 La Wantzenau
Sa 04/03 - 20H00 : SM1 65-86 EB Mirecourt
Di 05/03 - 10H30 : SM4 76-57 Saverne TSJ
Di 05/03 - 14H30 : BM 21-65 Ostwald
Di 05/03 - 16H30 : SM3 83-82 Weyersheim
Di 05/03 - 16H00 : Brumath Unitas 54-52 SM2

Sa 25/02 - 20H00 : Poligny Jura Basket C. 78-65 SM1

Sa 11/02 - 20H00 : SM1 78-68 Basket Nord Sundgau
Sa 12/02 - 15H00 : SF1 49-66 Gresswiller/Dinsheim (+14) (à Gresswiller)

Sa 4/02 - 14H00 : PM1 28-20 Keskastel
Sa 4/02 - 15H30 : BM - Schweighouse/O.
Sa 4/02 - 17H15 : BCGO2 80-63 SM1
Sa 4/02 - 18H00 : Schaeffersheim - CM1
Sa 4/02 - 20H30 : Wangenbourg/E. 54-61 SM3
Sa 4/02 - 20H30 : Soufflenheim 53-56 SF1
Sa 4/02 - 20H30 : CO Haguenau 52-56 SM4
Di 5/02 - 14H30 : SF2 55-28 Strasbourg Lib 3
Di 5/02 - 16H30 : SM2 84-75 Strasbourg Electricité
Di 5/02 - 10H00 : Riedisheim 66-48 JM

Sa 28/01 - 15H00 : CM1 113-32 Mundolsheim
Sa 28/01 - 17H00 : SF1 61-66 Eckbolsheim 2
Sa 28/01 - 20H00 : SM1 73-81 Geispolsheim CJS
Sa 28/01 - 15H30 : Erstein 2 - BM
Sa 28/01 - 20H30 : Hattmatt 67-69 SM2
Di 29/01 - 14H30 : SM4 79-86 BCS 3
Di 29/01 - 16H30 : SM3 67-57 Lupstein
Di 29/01 - 15H00 : Schirrhein 23-39 PM1
Di 29/01 - 15H30 : Eckbolsheim3 - SF2

Sa 21/01 - 13H30 : PM1 32-27 BCGO 2
Sa 21/01 - 15H00 : CM1 122-66 Furdenheim
Sa 21/01 - 17H00 : JM 81-68 AU Schiltigheim
Sa 21/01 - 19H00 : SF1 41-57 CO Haguenau
Sa 21/01 - 18H30 : Wolfisheim 54-42 SF2
Sa 21/01 - 20H30 : Schweighouse/O. 71-79 SM2
Sa 21/01 - 20H00 : Holtzheim 79-58 SM1
Di 22/01 - 10H30 : SM4 - Hattmatt 2
Di 22/01 - 14H30 : BM 34-47 Furdenheim
Di 22/01 - 16H30 : SM3 60-73 Vendenheim

Sa 14/01 - 20H00 : SM1 70-77 DA Dijon 21
Sa 14/01 - 14H00 : Eckbolsheim 68-41 JM
Sa 14/01 - 14H30 : Holtzheim 85-16 BM
Sa 14/01 - 16H00 : Duttlenheim 80-73 CM1
Sa 14/01 - 18H30 : Brumath2 62-79 SM4
Sa 14/01 - 20H30 : Bitche 67-81 SM3
Di 15/01 - 14H30 : SF2 51-49 Bitche
Di 15/01 - 16H30 : SM2 67-70 Hindisheim
Di 15/01 - 13H30 : Wissembourg 52-20 PM1

Sa 7/01 - 17H00 : JM - Pfastatt
Sa 7/01 - 19H00 : SF1 (+14) - Phalsbourg

Sa 17/12 - 16H30 : JM 44-51 Eckbolsheim
Sa 17/12 - 18H30 : SF1 57-36 Brumath2
Sa 17/12 - 20H30 : SM4 92-75 FCJAB Bischwiller2


Ve 9/12 - 20H30 : Lingolsheim 91-85 SM2
Sa 10/12 - 09H00 : Plateau Mini-poussins à Offendorf
Sa 10/12 - 18H30 : SF1 75-50 BC Souffelweyersheim
Sa 10/12 - 18H30 : Alsace Bossue - SF2
Sa 10/12 - 20H00 : Dessenheim 73-68 SM1
Di 11/12 - 16H30 : SM3 84-59 Kochersberg
Di 11/12 - 13H30 : FC Mulhouse 88-34 JM


Sa 3/12 - 09H00 : Plateau Mini-poussins à Drusenheim
Sa 3/12 - 17H00 : SF1 69-49 Strasbourg Libellules 2
Sa 3/12 - 20H00 : SM1 71-79 CSSL Rixheim
Sa 3/12 - 18H45 : Saverne 65-76 SF2
Di 4/12 - 14H30 : SM4 88-67 Drusenheim
Di 4/12 - 16H30 : SM3 80-61 Morschwiller
Di 4/12 - 13H30 : St Joseph Strasbourg 54-48 JM
DI 4/12 - 17H15 : WOSB2 75-97 SM2


Me 23/11 - 15H00 : Schweighouse/O. 12-56 PM1
Sa 26/11 - 15H00 : PM1 42-28 Wolfisheim
Sa 26/11 - 17H00 : JM 78-81 Kientzheim
Sa 26/11 - 20H00 : SM1 86-66 St Appollinaire
Sa 26/11 - 16H30 : CTC Alsace Nord 45-77 CM1
Sa 26/11 - 20H30 : La Wantzenau 51-69 SM4
Di 27/11 - 14H30 : SF2 62-54 JS Koenigshoffen
Di 27/11 - 16H30 : SM2 63-4 AU Schiltigheim 2
Di 27/11 - 13H30 : Schweighouse/O. - BM
Di 27/11 - 15H15 : Weyersheim2 - SF1


Sa 19/11 - 09H00 : Plateau Mini-poussins à Weyersheim
Sa 19/11 - 14H00 : BM 42-12 La Wantzenau
Sa 19/11 - 15H30 : CM1 78-49 Vendenheim
Sa 19/11 - 17H30 : JM 59-65 Riedisheim

Sa 19/11 - 19H30 : SF1 74-52 Griesheim-Dingsheim (Crédit Mutuel)


Sa 12/11 - 15H30 : AU Schiltigheim 75-56 JM
Sa 12/11 - 18H30 : Kriegsheim/R. 51-63 SF2
Sa 12/11 - 20H30 : Rosheim 68-104 SM2
Sa 12/11 - 20H00 : CTC Grand Besançon 86-94 SM1
Di 13/11 - 16H30 : SM3 66-69 FCJAB Bischwiller
Di 13/11 - 15H30 : Strasbourg Menora 38-164 CM1


Sa 5/11 - 14H00 : BM 64-29 Schirrhein
Sa 5/11 - 15H30 : CM1 113-60 Gries2
Sa 5/11 - 17H00 : JM - Eckbolsheim
Sa 5/11 - 18H45 : Schirrhein2 63-55 SF1
Sa 5/11 - 20H00 : Mirecourt 80-88 SM1
Di 6/11 - 10H30 : PM1 18-26 Schirrhein
Di 6/11 - 14H30 : SF2 60-62 Phalsbourg2
Di 6/11 - 16H30 : SM2 78-82 SU Schiltigheim
Di 6/11 - 17H00 : N/schaeffolsheim 62-69 SM4
Di 6/11 - 17H00 : Schirrhein2 63-68 SM3

Sa 29/10 - 20H00 : SM1 74-64 Poligny

Ve 21/10 - 20H15 : SUS2 79-75 SM3

Sa 15/10 - 18H30 : SF1 67-43 Furdenheim 4
Sa 15/10 - 13H30 : Offendorf 27-59 PM1
Sa 15/10 - 15H30 : BC Gries-Oberhoffen 2 43-33 BM
Sa 15/10 - 16H00 : N/schaeffolsheim 49-110 CM1
Sa 15/10 - 15H00 : Pfastatt 57-46 JM
Sa 15/10 - 18H30 : Furdenheim 5 68-70 SF2
Sa 15/10 - 20H00 : Basket Nord Sundgau 74-76 SM1
Di 16/10 - 14H30 : SM4 83-57 Eschbach 2
Di 16/10 - 16H30 : SM3 78-59 Furdenheim3

Ve 7/10 - 20H30 : La Wantzenau 55-71 SF1
Sa 8/10 - 15H00 : CM1 98-51 BC Souffelweyersheim 2
Sa 8/10 - 17H00 : JM 61-70 FC Mulhouse
Sa 8/10 - 20H00 : SM1 - BC Gries-Oberhoffen 2
Sa 8/10 - 14H00 : Bitche 39-46 BM
Sa 8/10 - 20H30 : Saverne 80-56 SM4
Di 9/10 - 10H30 : PM1 61-7 Soufflenheim
Di 9/10 - 14H30 : SF2 64-55 Eschbach
Di 9/10 - 16H30 : SM2 88-79 Brumath
Di 9/10 - 17H15 : Weyersheim 80-76 SM3

Sa 1/10 - 15H00 : BM 41-33 Phalsbourg
Sa 1/10 - 17H00 : JM 64-60 St Joseph Strasbourg
Sa 1/10 - 19H00 : SF1 65-36 Soufflenheim
Sa 1/10 - 13H30 : C.O.Haguenau3 16-42 PM1
Sa 1/10 - 16H30 : La Wantzenau 45-87 CM1
Sa 1/10 - 20H00 : Geispolsheim 70-61 SM1
Sa 1/10 - 20H30 : Strasbourg Electricité 65-62 SM2
Di 2/10 - 10H30 : Strasbourg Libellules 3 52-49 SF2
Di 2/10 - 14H30 : SM4 93-45 C.O. Haguenau
Di 2/10 - 16H30 : SM3 63-74 Wangenbourg-Engenthal

Sa 24/09 17H00 : SM2 74-76 Hattmatt
Sa 24/09 20H00 : SM1 67-90 Holtzheim
Sa 24/09 20H00 : Lupstein 75-60 SM3
Di 25/09 13H30 : Kientzheim 88-69 JM
Di 25/09 14H30 : SF2 30-39 Eckbolsheim 3
Di 25/09 17H30 : BCS 3 59-66 SM4
Di 25/09 17H30 : Eckbolsheim 2 49-42 SF1